ÇAĞDAŞ BODRUM’A SEYİRCİSİNDEN TAM DESTEK

Türkiye Basketbol Federasyonu, TB2L B grubunda mücadele eden Çağdaş Bodrum Spor Basketbol Takımı, Nef Vakfı Spor Kulübü’nü evinde ağırladı.

Sezonun başından bu yana güçlü ve deneyimli oyuncularıyla çıktıkları karşılaşmalarda başarılı oyunlarıyla taraftarlarının gönüllerini fetheden Çağdaş Bodrum Spor Basketbol Takımı, ikinci yarının ikinci karşılaşmasını Nef Vakfı Spor Kulübü ile Bodrum’da oynadı.

Maçın ilk dakikalarından itibaren nabzı elinde tutan Çağdaş Bodrum, rakibin ilk dakikalardaki baskın oyununu kurarak, maç boyu gösterdiği performans ile tribünlerden tam destek aldı. Zaman zaman, aldığı sayıları adeta yoktan var eden oyunlarıyla alkışı hak eden Çağdaş Bodrum Basketbol Takımı, ilk periyodu 25 – 22 önde tamamlarken, ikinci periyodu aradaki farkı açarak tamamladı. İlk yarıyı 52-37 önde tamamlayarak soyunma odasına giden Çağdaş Bodrum Basketbol Takımı, ikinci yarıda da üstün oyunuyla göz doldurdu. Zaman zaman sertleşen mücadele sonunda Çağdaş Bodrum Basketbol Takımı, Nef Vakfı Spor Kulübü mücadelesinden 90-73 galip ayrılan taraf oldu.

TB2L B grubunda 20 Puanla, ikinci sırada mücadelesine devam eden Çağdaş Bodrum Spor Erkek Basketbol Takımı, 12. Hafta mücadeleleri kapsamında Samsun Basketbol Akademi ile 29 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’te Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda karşılaşacak.

Haberler

Şampiyon Çağdaş Bodrum’a çok yakıştı

ÇAĞDAŞ BODRUMSPOR – İSTATİSTİK KİTAPÇIĞI

Çağdaş Bodrumspor – Depomaxx Haremspor

Çağdaş Bodrumspor – Depomaxx Haremspor istatistik tablosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Çağdaş Bodrumspor – Depomaxx Haremspor istatistik

GENEL KURUL ÇAĞRISI

GENEL KURUL ÇAĞRISI

Derneğimiz olağanüstü genel kurul toplantısını yapmak üzere 09/04/2023 tarihinde saat 10:00’da dernek merkezinde, yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde ikinci toplantının 17/04/2023 tarihinde aynı yer ve aynı saatte aşağıdaki gündem maddeleri ile yapılmasına karar verilmiştir.

Gündem:

  • Açılış, yoklama ve saygı duruşu.
  • Divan heyetinin oluşturulması.
  • Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, müzakeresi ve oylanması.
  • Denetim kurulu raporunun müzakeresi ve oylanması.
  • 7405 sayılı Spor Kulüpleri ve Spor Federasyonları Kanunu çerçevesinde, Dernek faaliyetlerinin 6102 sayılı kanun Hükümlerince kurulacak olan tüzel kişiliğe devri hususunun görüşülmesi ve karara bağlanması.
  • “Spor Kulüplerinin Birleşmesi ve Mal Varlığı Devri Yapmalarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelik” kapsamında Dernek adına Devir Sözleşmesi yapılabilmesi hakkında yönetim kuruluna yetki verilmesinin karara bağlanması.
  • Altıncı madde kapsamında; Kulübün borç ve alacaklarının açılması düşünülen işletmeye devredilmesi hususunun görüşülmesi ve karara bağlanması.
  • Dilek, temenniler ve kapanış.