ÇAĞDAŞ BODRUM FIRTINA GİBİ

Türkiye Basketbol Federasyonu, TB2L B grubunda mücadele eden Çağdaş Bodrum Spor Basketbol Takımı, kendi evinde Diyarbakır Basketbol ile karşılaştı. Geçtiğimiz hafta aldığı galibiyet ile grubunda ilk üç arasındaki yerini koruyan Çağdaş Bodrum Spor Basketbol Takımı, ligin 7. Haftasında baş antrenör Ali Serhan Aydanarığ ile kendi evindeki karşılaşmada adeta şov yaptı.

Maça kendi evinde oynamanın motivasyonu ve seyircinin coşkulu tezahuratıyla hızlı başlayan Çağdaş Bodrum Spor Basketbol Takımı, ilk andan itibaren sayı farkını açarak maç boyunca rahat bir oyun sergiledi. ilk periyodu 28-9 önde geçen Çağdaş Bodrum Basketbol Takımı ilk yarının bitiş düdüğüyle soyunma odasına 49-24 galip gitti.

İkinci yarıda da oldukça hızlı gelişen ataklar ve top çalmalarla rakibine nefes aldırmadan oynayan Çağdaş Bodrum Basketbol Takımı, 3. periyodu 73-42 geçerken maçın son düdüğünde 92-53 galip gelen taraf oldu.

Başarılı ve hızlı oyunlarıyla taraftarlarının gönüllerini fetheden Çağdaş Bodrum Basketbol Takımı ile Spor Erkek Basketbol Takımı, sezonun 8. Haftasında yine kendi evinde İlkler Şehri Uşak ile karşılaşacak. 26 Aralık tarihinde Bodrum Binnaz Karakaya Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak olan karşılaşma saat 15.00’te başlayacak.

Haberler

Şampiyon Çağdaş Bodrum’a çok yakıştı

ÇAĞDAŞ BODRUMSPOR – İSTATİSTİK KİTAPÇIĞI

Çağdaş Bodrumspor – Depomaxx Haremspor

Çağdaş Bodrumspor – Depomaxx Haremspor istatistik tablosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Çağdaş Bodrumspor – Depomaxx Haremspor istatistik

GENEL KURUL ÇAĞRISI

GENEL KURUL ÇAĞRISI

Derneğimiz olağanüstü genel kurul toplantısını yapmak üzere 09/04/2023 tarihinde saat 10:00’da dernek merkezinde, yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde ikinci toplantının 17/04/2023 tarihinde aynı yer ve aynı saatte aşağıdaki gündem maddeleri ile yapılmasına karar verilmiştir.

Gündem:

  • Açılış, yoklama ve saygı duruşu.
  • Divan heyetinin oluşturulması.
  • Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, müzakeresi ve oylanması.
  • Denetim kurulu raporunun müzakeresi ve oylanması.
  • 7405 sayılı Spor Kulüpleri ve Spor Federasyonları Kanunu çerçevesinde, Dernek faaliyetlerinin 6102 sayılı kanun Hükümlerince kurulacak olan tüzel kişiliğe devri hususunun görüşülmesi ve karara bağlanması.
  • “Spor Kulüplerinin Birleşmesi ve Mal Varlığı Devri Yapmalarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelik” kapsamında Dernek adına Devir Sözleşmesi yapılabilmesi hakkında yönetim kuruluna yetki verilmesinin karara bağlanması.
  • Altıncı madde kapsamında; Kulübün borç ve alacaklarının açılması düşünülen işletmeye devredilmesi hususunun görüşülmesi ve karara bağlanması.
  • Dilek, temenniler ve kapanış.