HAKKIMIZDA

Çağdaş Holding olarak, 36 yıllık köklü geçmişimizde, ilkelerimize sadık kalarak her projemizde nitelikli ve yüksek kaliteli yaşam standartları sunmaya büyük bir önem vermekteyiz. Grup şirketlerimiz aracılığıyla turizmden inşaata kadar farklı sektörlerde elde ettiğimiz başarıları, 2021 yılında kurduğumuz Çağdaş Bodrumspor Kulübü ile taçlandırmayı hedefledik.

Çağdaş Bodrumspor Kulübü, Bodrum gibi bir dünya kentinden Türk sporuna önemli bir katkı sağlama amacıyla yola çıktı. İlk olarak basketbol dalında uluslararası arenada rekabet edebilecek bir kadro oluşturduk ve 2021 yılında Türkiye Basketbol 2. Ligi (TB2L) olarak bilinen lige katıldık. Kısa süre içinde TB2L’de lider olarak yer alarak önce TBL (Türkiye Basketbol Ligi)’ine ardından da “Süper Lig”e yükselme başarısını elde ettik.

Kulübümüz, sporun “dayanışma” ve Türk kültürünün birlik olma olgusuna atıfta bulunan “ aile olma” ruhunu temel alarak öncelikle Bodrum Yarımadası’na, ardından tüm ülkeye ilham veren bir başarı hikayesi yazmayı misyon edinmiştir. Bu doğrultuda, gençlerimize basketbolu sevdirmek, öğretmek ve spor kültürünü aşılamak için modern ekipmanlarla donatılmış güvenli alanlarda çalışmalar yürütmekteyiz. Teknik ekibimizin bilgi ve deneyimleri ile yetiştirdiğimiz genç yeteneklerle Türk basketbolunda kaliteli altyapıya sahip önde gelen kulüplerden biri olma hedefimiz doğrultusunda ilerlemekteyiz.

Antrenörlerimizden oyuncularımıza kadar, Bodrum’un renklerini gururla temsil eden, başarıya odaklanmış, disiplinli ve dinamik bir takım olarak basketbol sahalarında önemli başarılar elde etmeye devam ediyoruz. Mücadelemizi adil ve eşitlik ilkesi doğrultusunda centilmence sürdüren sporcularımızla birlikte, gelecekte daha fazla galibiyet ve şampiyonluk elde etmeyi amaçlıyoruz.